Zapraszamy na niecodzienną konferencję!
Brak Misji – Brak Nadziei” 
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe jednodniowe seminarium misyjne pt. „Brak Misji – Brak Nadziei”. Seminarium będzie czasem inspiracji, refleksji i odnajdywania przez uczestników ich miejsca w Bożym planie.
Przyjdź i odkryj, jak możesz dołączyć do Bożej globalnej misji! Zostań ewangelista lub misjonarzem.
Uczestnicy seminarium będą mieli wyjątkową okazję spotkać się na żywo z niezwykłymi, doświadczonymi mówcami. Będzie to nie tylko czas słuchania inspirujących wystąpień, ale również możliwość rozmowy i zadawania pytań podczas przewidzianych przerw.
Gdzie?
Kiedy?
Wstęp wolny!