Tutaj spotkasz nas na pewno

Kopernika 20 | Toruń | Niedziela godz. 11.00
Pierwszy raz?Kolejny raz?

Nabożeństwa niedzielne

Możesz spotkać się z nami i poznać nas lepiej, odwiedzając Kościół Freedom w każdą niedzielę o godz. 11.00. Jeśli dysponujesz czasem a ciągle masz niedosyt rozmów i relacji z innymi, zapraszamy do Kawiarenki już od godz. 10.30. Spotkania odbywają się przy ul. Łyskowskiego 29/35 w Toruniu (parter w pawilonie, wejście od wewnątrz). Na naszych nabożeństwach modlimy się i uwielbiamy Boga, dzielimy się Ewangelią poprzez inspiracje i kazania, spędzamy czas na poczęstunku i rozmowach. Nierzadko chrzcimy, modlimy się o chorych i opowiadamy o realnym doświadczaniu życia z Jezusem Chrystusem. Zapraszamy.

O nas

Jesteśmy częścią społeczności miasta Torunia, który jest miejscem naszej misji. Dlatego też właśnie, głównie mieszkańców tego miasta będziemy zapraszali do wspólnych inicjatyw oraz wspierali naszymi działaniami. Jeśli uważasz, że nasze miasto, liczące ok. 200 tys. mieszkańców, potrzebuje takiego miejsca inspiracji i nowoczesnej, chrześcijańskiej wspólnoty, napisz do nas. Jesteśmy ciekawi Twoich wartości i tego, jak widzisz miejsce naszego kościoła w społeczeństwie. Możesz napisać do nas, jakie są Twoje oczekiwania dotyczące poznania Boga poprzez Biblię.

Spotkania małych grup

W tygodniu spotyka się kilka małych grup zwanych małymi grupami, domówkami, grupami relacji. W środy o godz. 18.00, przy ul. Łyskowskiego 29/35, odbywają się spotkania grup Kursu Alpha.

Masz dzieci?

Nasz Kościół jest przyjazny dzieciom, dlatego też zapraszamy rodziców z dziećmi. Podczas nabożeństw dzieci mają zagwarantowaną opiekę.

Odwiedź nas

Nasz adres: ul. Łyskowskiego 29/35 w Toruniu (pawilon parter) . Nabożeństwa odbywają się o godz. 11 w każdą niedzielę. Kawiarenka czynna jest od g. 10.30

Dołącz do nas

Zapraszamy Cię, niezależnie od tego czy od wielu lat wierzysz Bogu, czy też jeszcze nigdy go nie spotkałeś.

Nabożeństwa niedzielne „Przestrzeń inspiracji”

Nasze nabożeństwa to przestrzeń, gdzie wspólnie inspirujemy się, wzmacniamy relacje, modlimy się i śpiewamy. Poznajemy Boga, biblię i Jego wartości. Akceptujemy siebie i uczymy się jak żyć w dzisiejszym świecie, zachowując jednocześnie przyjaźń, wiarę, jasny sens i cel.

God bless You!