MISJA FREEDOM

Rzuć okiem na naszą misję....
O kościelewyznanie

Nasza misja

Kila słów o naszej misji

Jesteśmy kościołem, czyli ludźmi, pełnymi pasji, którzy z całej siły kochają Jezusa Chrystusa, a także miejscem, wspólnotą, rodziną, gdzie zapraszamy każdego z was by wspólnie poznawać Boga, uczyć się o Nim, poznawać Pismo Święte oraz uwielbiać Go i cieszyć się wzajemnymi relacjami.

Będąc chrześcijańską wspólnotą, jesteśmy m.in. po to, by komunikować każdemu z nas, że dziś w XXI wieku możliwe jest doświadczanie prawdziwej wolności i przebaczenia naszych grzechów, płynące z przemieniającej mocy Ewangelii oraz leczącej ludzkie serca miłości Bożej. Staramy się wzajemnie szanować, być dla siebie partnerami, akceptować się i wspierać w codziennym życiu. Nie jesteśmy dziwolągami tylko zwykłymi ludźmi, którzy spotkali się z Bogiem podczas swojego życia na tej ziemi.

Widzimy się regularnie 1-2 razy w tygodniu (niektórzy częściej) , tworzymy przyjaźnie, które mamy nadzieję, że przetrwają wiecznie. Planujemy najróżniejsze wydarzenia, o których będziemy informowali na bieżąco.
Jesteśmy otwarci na każdego z Was. Chcemy inspirować, ukazywać wartości chrześcijańskie w nowoczesny i interesujący sposób oraz budować praktyczne relację międzyludzkie.
Jesteśmy częścią społeczności miasta Torunia, który jest miejscem naszej misji.
Dlatego też właśnie, mieszkańców tego miasta będziemy wspierali naszymi działaniami. Jeśli uważasz, że nasze miasto, liczące niespełna  200 tys. mieszkańców, potrzebuje takiego miejsca inspiracji i wspólnoty, napisz do nas. Jesteśmy ciekawi  tego jak widzisz miejsce naszego kościoła oraz co mógłby on ulepszyć w naszym Toruniu.
Zapraszamy mieszkańców Torunia na nasze cotygodniowe nabożeństwa i spotkania w tygodniu, o których będziemy powiadamiali. Polecamy się waszej modlitwie.
Niech Bóg nas wspiera!

W każdej chwili