Co u nas słychać?

Weź udział w naszych wydarzeniach i buduj swoją wiarę
WydarzeniaFotki

Ostatnie wydarzenia w naszym kościele

Stacja Uzdrowienie – tutaj modlimy się i rozmawiamy

W dniach 2-6 lipca 2019 zapraszamy do Stacji Uzdrowienie. Możesz spotkać nas u zbiegu ulic Szerokiej i Mostowej. Nie tylko modlimy się o chorych lecz również poświęcamy czas tym, którzy mają potrzebę zaprzyjaźnienia się z Bogiem.

Koncert autorski Roberta Kasprowicza

Już za tydzień Robert Kasprowicz w Kościele Freedom ! Komponuje muzykę, pisze teksty, nagrywa płyty...Zapraszamy na koncert Roberta, 7 lipca o godz. 17, ul. Kopernika 20 w Toruniu. Po koncercie będzie można zakupić płyty. Wstęp wolny !

Gościmy Kasię i Marka Skibickich

W najbliższą niedzielę 30.06 gościmy Kasię i Marka Skibickich. Ona 24 lata spędziła w zakonie, On 24 lata w więzieniu - Niesamowita historia ludzi, których połączył Bóg! Zapraszamy - "Przestrzeń Inspiracji" ul. Kopernika 20 w Toruniu. Godzina 16.00. Kawiarenka od...

God bless You!