PRAWDZIWA RADOŚĆ !
W najbliższą niedzielę, świętujemy urodziny Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. 🔥🔥🔥 Najważniejsze urodziny we wszechświecie!
UWAGA! Zapraszamy Jubilata na spotkanie 🙂
Spotykamy się na Nabożeństwie Wigilijnym o godz. 11, które odbędzie się przy ul. Kopernika 20. Będziemy też transmitować dla Was relację online!
Gości zapraszamy do udziału na żywo lub odsłuchania ścieżki audio na stronie kościoła po nabożeństwie: www.koscioldlatorunia.pl/media
Uczestników naszych spotkań, zapraszamy do uczestnictwa w hybrydzie: cześć osób w realu, (część w transmisji nabożeństwa online., w prywatnej grupie). ❤️🙏🥰
Bądź z Nami. Zapraszamy, zapoznaj się z Bogiem, poczuj Bożą miłość i radość Ducha Świętego! 🔥🔥🔥
Parkingi na terenie Starówki w niedzielę są bezpłatne
🚗 Parkingi podziemne (CSW, Jordanki, przy Kościele Garnizonowym) wg własnych stawek.
🚗 Warto przyjechać szybciej!
🚌 Komunikacja miejska (dogodna, z każdego miejsca Torunia) prowadzi na Starówkę.
Środki dezynfekcyjne na miejscu 😷 💨
Przypominamy o dezynfekcji rąk przed wejściem oraz zabraniu maseczek. Jeśli nie masz, znajdziemy coś dla Ciebie.